Jsem nezávislý fotograf se zaměřením na business portréty, osobní portréty a fashion
Mým posláním je propojit vášeň k fotografii a videu s dlouholetými zkušenostmi v businessu a pomáhat firmám zvyšovat jejich důvěryhodnost prostřednictvím profesionálního portrétu majitelů, managementu i zaměstnanců tak, aby byli přirození a focení si užívali.
Fotím jednotlivé portréty nebo ucelené sety pro marketingové účely na webové stránky, sociální sítě nebo tištěné materiály. Součástí mohou být také fotografie firemních prostor či produktů. Nabízím také tvorbu firemních propagačních videjí pro web a sociální sítě. 
V oblasti fashion pomáhám modelkám a modelům rozšiřovat jejich portfolia a prosazovat se u zahraničních modelingových agentur.  
Pracuji kdekoli v ČR i zahraničí, nebo ve vlastním studiu 100m2 s kompletním zázemím, případně v pronajatých prostorech vybraných k danému záměru. 
Před focením či natáčením provádím detailní přípravu tak, aby vše proběhlo efektivně a hlavně v pohodě a splnilo i ta nejnáročnější očekávání klienta. 
Používám nejkvalitnější objektivy a špičkovou světelnou techniku, která mi umožňuje zřídit profesionální studio přímo u vás ve firmě nebo kdekoli je třeba a to i včetně venkovních lokalit. Klient na místě okamžitě kontroluje obrazový materiál na připojeném monitoru, proto je výsledek vždy zaručený. 
Pro dokonalý vzhled nabízím doplňkově i službu vizážistky a stylistky. 
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.