Jsem nezávislý fotograf se zaměřením na business portréty
Mým posláním je propojit vášeň k fotografii s mými dlouholetými zkušenostmi v businessu a pomáhat firmám zvyšovat jejich důvěryhodnost prostřednictvím profesionálního portrétu majitelů, managementu i zaměstnanců tak, aby byli přirození a focení si užívali.
Fotím jednotlivé portréty nebo ucelné sety pro marketingové účely na webové stránky, sociální sítě nebo tištěné materiály. Součástí mohou být také fotografie firemních prostor či produktů. 
Fotím ve firmách kdekoli v ČR i zahraničí, nebo v mém mém studiu 100m2 s kompletním zázemím, případně v pronajatých prostorech vybraných k danému záměru. 
Před focením provádím detailní přípravu tak, aby vlastní focení proběhlo efektivně a hlavně v pohodě a splnilo i ta nejnáročnějí očekávání klienta. 
Během focení používám nejkvalitnější objektivy a špičkovou mobilní bezdrátovou světelnou techniku, která mi umožnuje zřídit profesionální studio přímo u vás ve firmě nebo kdekoli je třeba a to i včetně venkovních lokalit. Během focení klient okamžitě kontroluje pořizované fotografie na připojeném monitoru, proto je výsledek vždy zaručený. 
Pro dokonalý vzhled nabízím doplňkově i službu vizážistky a stylistky. 
Zabývám se také focením fashion, kde pomáhám modelkáma a modelům rozšiřovat jejich potfolia a prosazovat se u zahraničních modelingových agentur.  
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.