"Petr je skvělý fotograf. Má vynikající smysl pro osobnost člověka, který je předmětem focení. Jeho fotografie přesně dokážou zachytit styl, atmosféru, osobnost i osobitost. Následné úpravy dělá vždy jen v takové míře, aby nezměnil charakter a vizáž. Vše velmi citlivě a kvalitně."

Romana Křížová 
majitelka Business Friends

"Profesionální a přitom osobní přístup. Bylo nás na focení jak psů. Chtěli jsme profilové business fotky ve studiu, exteriérové fotky skupiny i momentky 3 majitelů v kavárně či kanceláři. Díky perfektní přípravě a empatii Petra a jeho ženy jsme vše zvládli. Po náročném dni jsem já osobně odjížděla unavená, přitom naplněna dobrou náladou a poznáním, že focení nemusí být stres. 
Petra vřele doporučuji, zvláště pokud nechcete jen krásné fotky ale také nezapomenutelnou zákazníckou zkušenost."

Bohunka Severýnová,
spolumajitelka Saturia 
„Spolupráce s Petrem byla velice profesionální, vstřícná a příjemná. Focení probíhalo v přátelské atmosféře, podle předem ujednaného scénáře a s maximální spokojeností s výsledkem jeho práce. Velice děkujeme, jeho služby rádi opět využijeme i doporučíme ostatním.“ 

Ondřej Novák,
ředitel Nadace rodiny Holečkových
"Při focení fotograf na nic netlačí, nikam nespěchá, vše probíhá v příjemné atmosféře. Snaží se, aby fotografovaná osoba byla co nejvíc přirozená a uvolněná. Pomůže následně případně s výběrem fotografií, protože dobrých je tak mnoho, že se téměř nedá vybrat jen pár nejlepších."
 Tomáš Navrátil
Prezident Českého minigolfového svazu

"Fotky od Petra jsou přesně takové, jací jste vy. Nepředělává vás, ale umí krásně podtrhnout vaši osobnost. Celé focení je o příjemném setkání a profesionálním přístupu."

Martina Přenosilová
majitelka Beehive Internatinal School 
"Chtěla bych moc poděkovat za nádherný zážitek při focení. Ocenila jsem, že jste mi poradil triky, jak se postavit, jak dát ruce, jak se tvářit. Líbí se mi, jak jsou fotografie díky profi osvětlení bez stínů a všechny vyšly krásně, bylo těžké vybrat tu nejlepší. Výsledný efekt předčil moje očekávání, na fotografie mám od všech skvělou zpětnou vazbu. Rozhodně vás doporučím dál."

Kateřina Fárková
majitelka Klub změny 

"Pokud hledáte profesinonála, který to neseká jak Baťa cvičky, Petr je ta správná volba. Užijete si individuální přístup, pohodovou atmosféru a na fotkách je to vidět."
Luboš Hosnedl
Managing Director DynEd Czech Republic

"Petra jsem požádal o byznys portrét. Do jeho studia jsem dorazil s obavami, jak to dopadne, protože se nefotím rád. Petr ale vše zachránil. Trpělivě se mnou hledal výraz, vyzkoušeli jsme několik nasvícení a snažil se mě uvolnit. To se mu nakonec povedlo a na fotkách vypadám přirozeně a uvolněně, jak jsem chtěl."
Pavel Burdych 
Creative Graphic Designer

"The experience with Petr was great! It is very easy to communicate with him about any details you need/want. He is very open to any proposition and is willing to advise to make the shooting as perfect as possible! The shooting atmosphere was really nice, Petr knows how to make anyone comfortable in front of the camera, and the results were exactly what we were looking for! Overall, Petr is an experienced professional with whom it is really easy to communicate. I highly recommend him for your next project!"
Christophe Reymond
BK Wolves Radotín

"Nedávno jsme s manželkou otevřeli kavárnu. Velice rychle jsme s Petrem domluvili termín focení. Překvapilo nás, kolik techniky Petr přivezl. Za chvíli už začala hra světel a stínů a na jejím konci byly fotografie, ze kterých jsme byli nadšeni. Díky těmto fotografiím se nám daří dostávat naši kavárnu do povědomí stále širšího okruhu zákazníků."

Mirek a Pavla Týblovi
Schovaná kavárna, Beroun

"S Petrem byla komunikace od začátku až do konce skvělá, fotky moc povedené, ateliér i zázemí příjemné, rychlost náhledu fotek ještě ten večer ne-li dříve. Petra jako fotografa moc doporučujeme, příjemný, milý a při focení nám zapnul písničky k našemu tématu, abychom se cítili dobře. Prostě paráda!"

Studenti 4. C
Obchodní akademie Vlašim

"Děkujeme panu Hulmákovi za focení na tablo OA Vlašim v jeho studiu, zejména za jeho profesionální přístup, trpělivost, ochotu, čas a příjemnou atmosféru po celé focení."

Mgr. Lenka Zemanová
Obchodní akademie Vlašim

"Potřebovala jsem fotky z prostředí, v kterém se nejčastěji pohybuji. Petr zvládnul perfektně nasvítit můj malý obchůdek a mne naaranžovat tak, aby fotky vypadaly přirozeně. Velmi oceňuji jeho smysl pro detail. Focení bylo svižné, přesto uvolněné i díky muzice, kterou Petr používá pro uvolnění atmosféry. Dostatečný výběr fotek, rychlost i kvalita zpracování, to jsou další parametry, kvůli kterým bych Petra rozhodně doporučila."
Linda Kamarádová
majitelka MarmeLinda, luxusní marmelády s mezinárodním oceněním Great Taste